Przyjedź lub zamów sushi na dowóz Sushi World Strzelce restauracja azjatycka

Najlepsze sushi w okolicy. Sprawdź!

Każdy miłośnik sushi doskonale wie, jak niezwykle ważne podczas przyrządzania tej potrawy są szczegóły. Liczy się nie tylko to, jak się ją przygotowuje, lecz przede wszystkim to, z jakich będzie ona zrobiona składników. Wiedza ta przyświeca nam każdego dnia, gdy przygotowujemy dla naszych klientów pyszne sushi.

Gdzie się mieścimy?

Zanim przejdziemy do najważniejszych spraw, czyli tego, co możemy zaoferować naszym gościom, warto się najpierw dowiedzieć, gdzie nas szukać. Sushi World mieści się w Kutnie, a konkretniej na ulicy Stanisława Staszica 18. Okolica jest nie tylko bardzo przyjazna i spokojna, lecz dodatkowo możliwe jest wygodne zaparkowanie samochodu lub też szybkie podjechanie komunikacją zbiorową.

Rzecz jasna, jeśli ktoś nie może do nas dotrzeć osobiście, posiadamy usługę typu jedzenie na dowóz - również na Strzelce. Dopłata do zamówienia jest symboliczna, a czas dostawy bardzo krótki, więc jest to doskonała forma składania zamówień np. jeśli żadna restauracja Strzelce lub obecna w innym okolicznym mieście nie spełnia oczekiwań.

Strzelce restauracja japońska

Co jest w menu restauracji?

Przejdźmy jednak do najważniejszej sprawy, czyli do tego, co można u nas zjeść. Menu jest bardzo bogate i zróżnicowane, więc każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Przede wszystkim wspomnieć tu trzeba o zestawach, które zaprojektowane zostały swoim składem dla jednej osoby, pary lub też nawet dla trzech osób. Oczywiście wszystkie pozycje obecne w zestawach takie jak Nigiri, Homosaki, czy też rolki Volcano, można nabyć osobno.

Oprócz tego w menu znaleźć można niezwykle aromatyczny Ramen, Poke Bowl, a także tatar z tuńczyka, z łososia lub Sashimi.

Jakie restauracja sushi ma najważniejsze zalety?

Jak więc widać, menu jest naprawdę bardzo ciekawe i interesująco skonstruowane. Wiemy jednak doskonale, że nie każdego może ono przekonać. Czym więc jeszcze się wyróżniamy i jakie są zalety restauracji Sushi World?

W pierwszej kolejności trzeba wspomnieć, że wszystkie potrawy przygotowywany są jedynie z najwyższej jakości, zawsze świeżych produktów. Gwarantuje to nie tylko bezpieczeństwo ich spożywania, lecz przede wszystkim niezwykle atrakcyjny smak.

Co więcej, oprócz tego, że oferujemy jedzenie na dowóz, posiadamy również sklep internetowy, przez który zamówienie składa się o wiele wygodniej niż przez telefon. Zamawianie przez internet wiąże się także z kilkoma innymi korzyściami choćby z możliwością otrzymania dodatkowej, darmowej rolki, jeśli łączna kwota zamówienia przekroczy 60 zł. Co bardzo ważne przy zamówieniu za ponad 110 zł, dodajemy kolejną, darmową rolkę. Warto więc zainteresować się nie tylko naszą restauracją, lecz również naszą stroną internetową.

Jeśli mieszkasz w Strzelcach, zamów sushi z dowozem na Strzelce. Zapraszamy!