Restauracja Krośniewice

Sushi World to jeden z najlepszych sushi barów w Kutnie. Warto wypróbować niepowtarzalnego w smaku sushi, zarówno w lokalu, jak i w dostawie do domu.

Dostępne menu

Restauracja Sushi World w swoim menu zawiera dość zróżnicowane dania kuchni japońskiej, wśród których można przede wszystkim wyszczególnić różne rodzaje sushi. Sushi sprzedawane są klientom zarówno w pojedynczych rolkach, jak i większych zestawach, które przeznaczone są na specjalne okazje lub dla większej ilości osób. Dodatkowo w ofercie lokalu można znaleźć rolki tworzone dla wegan oraz wegetarian, a także inne pyszne przystawki i potrawy, takie jak na przykład poke bowl.

Sushi restauracja Krośniewice

Jedzenie w Krośniewicach. Oferowane produkty

Sushi World restauracja Krośniewice oferuje swoim klientom różne rodzaje sushi z uwzględnieniem dość zróżnicowanych składników. Wśród nich można przede wszystkim wymienić wysokiej jakości ryby oraz owoce morza, które stanowią główny składnik serwowanych rolek. Oprócz tego w sushi zawarty jest ryż specjalnie przeznaczony do tej potrawy, a także inne dodatki, na przykład warzywa. W lokalu razem z potrawami serwowany jest oczywiście sos sojowy, marynowany imbir, a także pasta wasabi. Dzięki nim można spożywać sushi dokładnie tak jak w Japonii.

Restauracja Krośniewice. Obsługa w lokalu i na wynos

Wszystkie rodzaje sushi przygotowywane są w lokalu na bieżąco, z wykorzystaniem świeżych składników. Możliwe jest ich zjedzenie zarówno w lokalu, jak i wzięcie na wynos. Oprócz tego Sushi World oferuje klientom również jedzenie na dowóz, czyli dostawę sushi prosto do domu. Dzięki temu będzie możliwe spróbowanie potraw o niepowtarzalnym smaku oraz aromacie w zaciszu domowego ogniska, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla wielu osób.